Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Bize müracaatınız halinde peyzaj mimarımız eşliğinde sevdiklerinizin kabrine kadar gidilir, keşfi yapılır, kabrin resimleri çekilir,yapılacaklar belirlenir teklif sunulur, beraber karar verilir ve yapılacak iş en geç 7 gün içinde bitirilip resmi çekilerek teslim edilir.


Mezar Üstü Çiçek Ekimi Hizmeti

Sedum tip bitki ekimi: Kaliteli torf ile mevcut toprağın değişimi ,arapsaçı, minyatür arapsaçı, katırtırnağı, tilkikuyruğu ve farekulağı gibi yayılıcı sedum çeşitlerinden istifade edilerek mezar üstü güzel ve estetik bir görünüme kavuşturulur. (İsteğe göre gül, minyatür gül ilave edilebilir.)


Mevsimlik Çiçek Ekimi Hizmeti

Kaliteli torf ile mevcut toprağın değişimi ,kış aylarında çuha, menekşe, süs lahanası, kasımpatı ,yaz aylarında petunya, kadife, alisyum, yıldız gibi mevsimlik çiçeklerden faydalanılarak mezar üstü güzel ve estetik bir görünüme kavuşturulur. (İsteğe göre gül, minyatür gül ilave edilebilir.)


Mezar Çevresi Düzenleme Hizmeti

Düzenlenmesi istenen alan temizlenip tesviyesi yapıldıktan sonra tercihe göre çimtaşı, karo taşı, mermergibi malzemelerden; taflan, şimşir, ligustrum, mazı, akasya gibi bitkilerden ve ağaçlardan istifade edilerek kabrin çevresinin güzel ve temiz bir görünüme kavuşturulması.


Aylık / Yıllık Sulama ve Bakım Hizmeti

Ziyaretçimizin tercihine göre seçilen pakete paralel olarak hava şartları da dikkate alınarakyapılan sulama, mermerin yıkanması ve yabani ot temizliği hizmeti.


Gübreleme - İlaçlama Hizmeti

Gübreleme: Peyzaj mimarımızın belirleyeceği zamanda ve miktarda uygun gördüğü gübre nin bitki örtüsü üzerine serpilmesi hizmeti.

İlaçlama : Bitki örtüsünde mantar ve parazit ürememesi için periyodik olarak ilaçlanması hizmeti sanal kabir ziyareti: sevdiklerinizin kabirlerini belli aralıklarla dört açıdan fotoğraflıyor ve sitede sizin üye sayfanıza yükleyerek görmenizi sağlıyoruz.


Memleket Toprağı Hizmeti

Arzu etmeniz halinde türkiye’nin 81 ilinden ortalama 5 iş günü içerisinde 10 lt kadar memleket toprağı getirilip mezar üzerine serilmesi hizmeti.
.


Mermer Yapım Hizmeti

İş ortağımız aracılığıyla katalogtan beğenerek yaptırabileceğiniz garantili mezar hizmeti.


Mermer Temizleme ve Yenileme Hizmeti

İş ortağımız vasıtasıyla uzun yıllar boyunca çevresel ve iklimsel faktörler ( kar, yağmur ,çam balı vs. ) nedeni ile kararan ve yıpranan mermerlerin uygun yöntemler kullanılarak ilk günkü haline yakın bir hale getirilmesi. eksik parçaların tamamlanması, yazıları silinmiş ise boyanması hizmeti.


Mezar Ziyareti Taşımacılığı Hizmeti

Şehir dışından gelen ziyaretçi ve yakınlarının, ankara sınırları içerisinde aracı olmayan yada araç kullanamayan ziyaretçilerimizin arzu etmesi halinde otobüs terminali, tren garı ve havalimanından ( asgari 24 saat önceden haber verilmesi koşulu ile )alınıp kabir ziyareti sonrası ankara içinde istenilen yere kadar götürülmesi. ( diamond paket üyeleri için geçerlidir. )


Çelenk Hizmeti

Sevdiklerinizin cenazeleri için cenazenin defninden asgari 4 saat evvel bildirilmesi halinde kabre kadar teslim çelenk hizmeti.


Hayr Yemeği

Cenazenin defni sonrası veya belirlenen gün ve zamanlarda hayr yemeği organizasyonu. .